Програма А (БАЗОВА)

За цією Програмою Страховик здійснює страхові виплати на оплату таких послуг, наданих Застрахованій особі:

 1. Невідкладна амбулаторна допомога в медичному закладі або дипломованим/ліцензованим лікарем (консультації, медикаменти).
 2. Невідкладне стаціонарне лікування в медичних закладах (вважається таким, що відбулося протягом 24 годин після його рекомендації лікарем медичного закладу або невідкладної допомоги) (госпіталізація), включаючи консультації, діагностику, лікування, оплату призначених лікарем медикаментів, перебування в палатах (в т.ч. реанімаційних), харчування під час перебування в стаціонарі за нормативами, прийнятими у даному медичному закладі. Страховик має право оплачувати стаціонарне лікування Застрахованої особи за кордоном у межах страхової суми (ліміту) за Договором до тих пір, поки стан здоров’я Застрахованої особи за медичними показниками не дозволить перевезти її в Україну для продовження лікування. Страховик не відшкодовує витрати на продовження лікування Застрахованої особи після її повернення до місця постійного проживання з-за кордону.
 3. Проведення невідкладних оперативних втручань, включаючи витрати на необхідні медикаменти, що призначені лікарем, перев’язувальні матеріали і засоби фіксації (гіпсові пов’язки, лангети).
 4. Невідкладна стоматологічна допомога, пов’язана з травмами, отриманими внаслідок нещасного випадку, та гострим зубним болем - на суму до 150 доларів США або Євро.
 5. Невідкладна медична допомога при ускладненнях вагітності до 22 тижня включно.
 6. Надання швидкої медичної допомоги (в тому числі, на місці виникнення надзвичайних обставин).
 7. Медичні перевезення Застрахованої особи:
  • транспортування машиною швидкої допомоги до найближчого лікувального закладу або лікаря, який знаходиться поблизу;
  • медична евакуація, включаючи витрати на особу, що супроводжує постраждалу Застраховану особу при наявності медичних показань щодо необхідності супроводу (підтверджується відповідними документами) із-за кордону до місця постійного проживання на території України. Медична евакуація Застрахованої особи здійснюється лише за погодженням із Асистансом або Страховиком. Якщо лікарі, уповноважені Асистансом, вважають, що евакуація Застрахованої особи можлива, а ця особа відмовляється від неї, Страховик негайно припиняє оплату послуг з лікування Застрахованої особи.
 8. Репатріація тіла Застрахованої особи, у разі її смерті в результаті нещасного випадку або раптового захворювання. При цьому, Страховик відшкодовує витрати на розтин тіла, труну, необхідну для міжнародного перевезення, та перевезення останків до аеропорту, найбільш близького до місця поховання в Україні. Невикористаний зворотній квиток Застрахованої особи здається Страховику.
 9. Телекомунікацію (послуги зв’язку при настанні страхового випадку або екстремальної ситуації) у необхідному в конкретному випадку обсязі телефонії для зв’язку з Асистансом.
 10. Покриття витрат, які пов’язані з необхідністю отримання медичної допомоги Застрахованою особою, яка виникла внаслідок епідемії/пандемії та трансмісивних інфекцій в межах ліміту 1000 у.о.

Програма В (БІЗНЕС)

Додатково до витрат, що відшкодовуються за Програмою «А» відшкодовуються також витрати на:

 1. Переоформлення проїзного документа для дострокового повернення Застрахованої особи в Україну у випадку раптового тяжкого захворювання або смерті близького родича Застрахованої особи (відшкодовується вартість авіаквитка в економічному класі або залізничного квитка (плацкарт/купе) або вартість проїзду автобусом).
 2. Візит одного з близьких родичів Застрахованої особи, коли тривалість перебування Застрахованої особи у стаціонарі в критичному стані перевищує 10 днів (відшкодовується вартість квитків в економічному класі в обидва кінці та проживання в готелі не більше, ніж 4 доби, вартістю не більше 50 доларів США або Євро за добу). Витрати на харчування та інші витрати цієї особи не покриваються. Візит особи відбувається лише за погодженням із Асистансом. Критичність стану Застрахованої особи визначається уповноваженим лікарем Асистанса. Вид транспортного засобу для проїзду особи (в обидва боки), термін відвідування та готель проживання визначаються Асистансом або Страховиком.
 3. Продовження перебування Застрахованої особи за кордоном, якщо внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку виїзд має бути організований в більш пізній строк, якщо це призначає лікар (відшкодовується вартість проживання в готелі не більше, ніж 4 доби, вартістю не більше 50 доларів США або Євро за добу). Страховик залишає за собою право використати невикористаний зворотній квиток Застрахованої особи.
 4. Евакуацію дітей Застрахованої особи віком до 14 років, які залишились без нагляду, в разі тяжкої хвороби або смерті Застрахованої особи. Вид транспортного засобу для проїзду дитини визначається Асистансом. Страховик залишає за собою право використати невикористані зворотні квитки Застрахованої особи.

Програма С (ПРЕСТИЖ)

Додатково до витрат, що відшкодовуються за Програмами «А» та «В» відшкодовуються витрати на:

 1. Організацію передачі термінових повідомлень.
 2. Надання можливості зв’язатися з адвокатом.
 3. Надання допомоги при порушенні справи по захисту прав Застрахованої особи.
 4. Організацію послуг адвоката (без оплати самих послуг) в адміністративних процесах (крім випадків порушення податкового, трудового, кримінального законодавства).
 5. Відшкодування витрат на відновлення загублених або викрадених особистих документів (закордонного паспорта) Застрахованої особи під час його перебування за кордоном. Якщо документи Застрахованої особи були загублені або викрадені за кордоном, Страховик відшкодовує витрати на отримання довідки (дозволу) консульства на виїзд з країни тимчасового перебування та відновлення (включаючи супутні витрати) закордонного паспорту в межах субліміту 200 у.о.

Програма D (ПРЕСТИЖ АВТО)

Додатково до витрат, що відшкодовуються за Програмами «А», «В» та «С» відшкодовуються витрати на:

 1. Організацію доставки Застрахованої особи до місця призначення, тільки у країнах Європи, у випадку неможливості експлуатації автомобіля Застрахованої особи внаслідок його поломки або аварії, або у випадку неможливості керувати Застрахованою особою-водієм автомобілем за медичними показаннями під час перебування за межами України.
 2. Надання та оплату послуг іншого водія у разі раптового захворювання Застрахованої особи - водія, або у разі розладу її здоров’я внаслідок нещасного випадку.
Назад
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ: БАЗОВА
ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ
від
2.97
грн. / день
A
Обрати
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ: БАЗОВА
 • Невідкладна амбулаторна допомога;
 • Невідкладне стаціонарне лікування;
 • Невідкладна стоматологічна допомога;
 • Лікарські засоби, призначені лікарем з лікувальною метою;
 • Швидка медична допомога;
 • Медична евакуація;
 • Репатріація;
 • Витрати на телекомунікацію;
A
Обрати
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ: БІЗНЕС
ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ
від
3.27
грн. / день
B
Обрати
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ: БІЗНЕС
 • Додатково до програми A (туристична):
 • Дострокове повернення в Україну в разі смерті близького родича;
 • Візит близького родича при тривалому стаціонарному лікуванні;
 • Продовження перебування за кордоном за призначенням лікаря;
 • Евакуація дітей, які залишились без нагляду.
B
Обрати
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ: ПРЕСТИЖ
ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ
від
3.86
грн. / день
C
Обрати
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ: ПРЕСТИЖ
 • Додатково до програми B (бізнес):
 • Організація передачі термінових повідомлень;
 • Надання можливості зв’язатися з адвокатом;
 • Надання допомоги по захисту прав Застрахованої особи;
 • Пошук адвоката для адміністративних процесів;
 • Відшкодування витрат на відновлення загубленого/викраденого закордонного паспорту в межах субліміту 200 у.о.
C
Обрати
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ: ПРЕСТИЖ АВТО
ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ
від
4.75
грн. / день
D
Обрати
ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ: ПРЕСТИЖ АВТО
 • Додатково до програми C (престиж):
 • Організація доставки Застрахованої особи до місця призначення в країнах Європи при поломці або аварії;
 • Оплата послуг водія при захворюванні, нещасному випадку, що стався під час подорожі із Застрахованою особою-водієм.
D
Обрати
Деталі подорожі, кількість осіб

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Страхування подорожуючих on-line не може бути оформлене для дітей віком від 0 до 16 років включно, які не мають РНОКПП (ідентифікаційного номера). Прохання звернутись до відділів продажу Компанії.

Територія страхування

Кількість поїздок

Початок поїздки

Кінець поїздки

Термін дії договору буде припинений після повернення на територію України

додати коридор 15 днів для країн Шенгенської зони
Будь ласка, оберіть термін дії страхового покриття (перше число) та строк дії договору (друге число). Наприклад, «30 днів покриття протягом 365 днів» означає, що договір буде діяти 365 днів, але Застрахована особа може перебувати за кордоном не більше 30 днів

Мета поїздки

Кількість Застрахованих осіб

Повний вік кожної особи:
(якщо дитині менше року - 0)

особи віком від 75 років та особи без РНОКПП (ідентифікаційного номера) не приймаються на страхування

Спорт

Всі Застраховані особи постійно (від 183 днів протягом року) проживають на території України та знаходяться на території України на момент укладання Договору
Перевірити коректність введених даних
Інформація про страхові витрати

Валюта страхової суми

Страхова сума медичні витрати

Страхова сума багажу

Страхова сума нещасний випадок

Франшиза

Промо код

Наступний крок ❱

Тип страхувальника:

Фізична особа
Юридична особа
Фізична особа:

П.І.Б.:

Найменування страхувальника:

Дата народження :

Адреса, Індекс :

Мобільний телефон:

На вказаний номер буде надіслане СМС повідомлення з кодом для отримання договору

Ідентифікаційний код:

Код ЄДРПОУ страхувальника:

E-mail страхувальника:

Чи є страхувальник Застрахованою особою?

# ПІБ (українською) Прізвище та ім'я (англійською) Адреса, Індекс Дата народження Закордонний паспорт/документ дитини Ідентифікаційний код
Особа 1:
Особа 2:
Особа 3:
Особа 4:
Особа 5:

ПРОПОЗИЦІЯ НА СТРАХУВАННЯ: Деталі страхування

 • Територія страхування:
 • Срок дії:
 • Кількість застрахованих:
 • Страхова сума на кожного:
 • Загальний платіж по договору:
 • Программа страхування:

Умови страхування: